ΑΓΩΝΕΣ WABBA 2012
Αφιερώνω το χρυσό μου μετάλλιο σε όλους τους φίλους και αθλούμενους στο γυμναστήριο μου. Οι φωτογραφίες μου είναι απόδειξη ότι το σώμα μας είναι αυτό που επιθυμούμε και με τη δύναμη της θέλησης μπορούμε να το τελειοποιήσουμε...!
![](/portal/templates/yootheme/cache/e1/1354795881_1NIKOS-20121-800x800-e1af2f5e.jpeg)
![](/portal/templates/yootheme/cache/43/1354795915_NIKOS-2012_2-800x800-439aeb68.jpeg)
![](/portal/templates/yootheme/cache/eb/1354806025_NIKOS-2012_4-800x800-eb166b3f.jpeg)
![](/portal/templates/yootheme/cache/13/1354807138_NIKOS-2012_5-800x800-13b1f0f6.jpeg)
![](/portal/templates/yootheme/cache/3e/1354890215_NIKOS-2012_17-800x800-3e9c365d.jpeg)
![](/portal/templates/yootheme/cache/0f/1354890375_NIKOS-2012_18-800x800-0f08e65d.jpeg)
![](/portal/templates/yootheme/cache/9d/1354890661_NIKOS-2012_13-800x800-9dfbc3a9.jpeg)
![](/portal/templates/yootheme/cache/75/1356616379_NIKOS-201225-800x800-7562c85f.jpeg)
Αφιερώνω το χρυσό μου μετάλλιο σε όλους τους φίλους και αθλούμενους στο γυμναστήριο μου. Οι φωτογραφίες μου είναι απόδειξη ότι το σώμα μας είναι αυτό που επιθυμούμε και με τη δύναμη της θέλησης μπορούμε να το τελειοποιήσουμε...!